Bezpłatny webinar

Złość – buduje czy rujnuje?

16.10 | środa | 20:00

Jak wykorzystać energię złości i nie dać się jej zniszczyć?

Jeśli masz często problem z:

Niekontrolowanymi wybuchami złości.

Masz wrażenie, że złość niszczy Twoje relacje.

Czujesz, ze złość niszczy Cię od środka i zatruwa.

Czujesz często złość, oskarżasz ludzi wokół siebie o różne rzeczy.

Masz poczucie, że gdybyś pozwoliła, to złość porwałaby Cię jak tajfun.

To jesteś w dobrym miejscu!

Złość ma zły PR, zwłaszcza u kobiet.

Kobieta, która się złości, to histeryczka, złośnica, albo ma okres. A sama złość to siła niszcząca, krzywdząca, zmiatająca wszystko na swojej drodze.

Przecież złość to po prostu emocja i jak każda emocja – czemuś służy, daje nam jakiś sygnał.

W czasie webinaru zastanowimy się jakie znaczenie ma nasza złość, co nam mówi i jak można wykorzystać tę energię.

Nauczę Cię jak sobie z nią radzić:

Jak rozumieć, co złość nam mówi?

Dlaczego w napadzie złości wyłącza się nam mózg?

Jak oddzielić odczuwanie od jej wyrażania?

Dlaczego się jej wstydzimy i nie pozwalamy sobie jej czuć?

Jak znaleźć sposoby konstruktywnego wyrażania złości?

Jak przekształcić jej energię w coś co nas napędza?

Jestem trenerem mentalnym, pracuję głównie z kobietami i pomagam pozbyć się blokad, niewspierających przekonań, „powinności” związanych ze wtłaczaniem nas kobiet w różne role. Ostatnio napisałam na ten temat obszerny ebook „Ja, czyli kto. Subiektywny poradnik dobrego życia dla kobiet”, który cieszy się dużym powodzeniem, bo rozprawia się z tym wszystkim, co nam nie służy. Otrzymałam od Was wiele ciepłych słów na jego temat, w wiadomościach pojawiły się także tematy wskazujące na obszary sprawiające największą trudność. I takim tematem jest między innymi kobieca złość, do której często same przed sobą nie chcemy się przyznać, wstydzimy się jej, chowamy, np. pod smutkiem.

Wiele godzin, tygodni i miesięcy spędziłam w szkołach, na kursach i szkoleniach, wypracowałam na tej podstawie własne metody dbania o swój dobrostan, energię życiową i po prostu – dobre życie. Moją pasją jest namierzanie przekonań, które przejęłyśmy od naszych matek, babek i prababek na temat roli kobiety tego, co „wypada”, a także tego, co powinnyśmy robić lub nie. Moim celem jest stopniowe oczyszczanie naszego życia z nich wszystkich, bo na pewno nie przyczyniają się one do naszego szczęścia.

Wszystkie techniki testowałam na sobie i wybierałam te, które najlepiej działają. Teraz korzystają z nich moje klientki – ze wspaniałymi efektami, i to właśnie nimi chcę się z Tobą podzielić.

Opowiem o nich na webinarze, który odbędzie się 16.10.2019 o godzinie 20.00

 

Jeśli czujesz, że to jest temat właśnie dla Ciebie – zapisz się!

Prowadząca:

Joanna Sławińska

Joanna Sławińska

Jestem mamą dwóch córek (24 i 11 lat) i od 20 lat – przedsiębiorcą. Jakiś czas temu weszłam na nową ścieżkę zawodową, którą odkrywam z ogromną pasją i ciekawością – jestem trenerem mentalnym, coachem, nauczycielką Calligraphy Health Yoga – spójnego systemu będącego połączeniem jogi, Qi Gongu i praktyk oddechowych.

Dziesiątki godzin spędziłam na warsztatach, wykładach, seminariach, żeby zrozumieć mechanizmy rządzące człowiekiem i jego wyborami. Pomagam moim klientom, głównie kobietom, zostawić za sobą trudne doświadczenia i zbudować nowe, dobre życie. Na własnych warunkach, takie, jakie Ty chcesz i o jakim marzysz.

Jestem autorką książki napisanej z Jakubem B. Bączkiem „Trening mentalny, czyli o dobrym życiu”. Jestem mówcą, prowadzę warsztaty i sesje indywidualne.

Moją misją jest pomoc w zbudowaniu wewnątrzsterowności u moich klientów, polegania na sobie, budowanie szacunku do siebie, znalezienie siły do wyzwolenia się z toksycznych relacji. Brzmi pięknie, prawda?

Ale nie zawsze tak było… Żeby teraz móc pomagać, żeby rozumieć trudne doświadczenia, uwikłanie, niewspierające przekonania moich klientów, musiałam widocznie sama przejść tę trudną drogę – żałoby, wstawania na nogi, budowania siebie od nowa, uświadomienia sobie blokad w głowie…

Bo wszystko, o czym piszę czy prowadzę warsztaty – przeszłam sama… Od tamtego, trudnego czasu jestem na ścieżce, na której codziennie uczę się, jak być świadomym siebie, jak zarządzać mądrze swoim życiem, jak wybierać wspierające przekonania i myśli, jak akceptować, ale nie dać się pochłonąć negatywnym emocjom. Z czasem zaczęłam również uczyć tego innych, pokazywać swoim życiem, że nawet po traumatycznych przeżyciach można być szczęśliwym człowiekiem. Uczę jak radzić sobie z trudnymi doświadczeniami, z oczekiwaniami innych, ze stawianiem granic.

Warunek jest jeden – nasza wola, aby tak się stało, a potem mozolne działanie i wcielanie tego w życie. Dlatego z czystym sumieniem mogę powiedzieć – pomogę w zbudowaniu na nowo życia również Tobie, bo przeszłam sama tę drogę.